O nas

Powstanie

Nasza firma powstała w 2013 roku i została założona przez Artura Maciejewicza i Daniela Głowackiego. Firma od samego początku miała na celu wspieranie mark naszych klientów. Zaczynaliśmy od wsparcia dla kilku marek, które dziś osiągnęły sukces. Mamy rekomendacje wielu firm, które nam wiele zawdzięczają.

Na początku w firmie pracowały 2 osoby, lecz ilość klientów sprawiła, że do zespołu dołączyła spora grupa specjalistów, którzy wykonują swoją pracę po dziś dzień. Nasz profesjonalizm zawdzięczamy dzięki wykwalifikowanej drużynie, która jest przygotowana na każde wyzwanie. Po pierwszym roku działalności, gdy nasza drużyna się rozrastała z małego biura przenieśliśmy firmę do nowoczesnego biurowca, które wyposażone jest we wszelkie udogodnienia. Mamy nadzieję, ze nasza firma będzie ciągle się rozwijać i będą państwo zadowoleni z naszych usług. Do naszej dyspozycji mamy również własny sprzęt drukujący, który spokojnie zaspokoi zapotrzebowanie na bardzo dużą ilość plakatów czy ulotek.

Przyszłość

Niedługo otwieramy nowe biuro w Krakowie co znacznie zwiększy wygodę naszych klientów. Nowe biuro powstanie w okolicach września 2018 roku i będzie pracować tam 20 specjalistów do spraw promowania marek wśród klientów. Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi usługami to niedługo nasza pomoc i efektywność będzie jeszcze lepsza. Kolejnym naszym krokiem będzie wejście na rynek międzynarodowy, ponieważ już dziś nasi klienci zajmują się działalnością na wielką skalę, dlatego posiadamy doświadczenie, by pomagać również zagranicznym formom i inwestorom.