Metoda hot stamping na portfelu

W tym tygodniu razem z moją dziewczyną obchodziliśmy trzecią rocznicę naszego związku. Zaprosiłem ją do ulubionej restauracji byśmy mogli spędzić miły wieczór delektując się pysznym jedzeniem. Szczerze mówiąc początkowo nie wiedziałem co mógłbym kupić jej w prezencie rocznicowym. W końcu doszedłem do wniosku, że kupię jej to o czym marzyła od dawna i dodam do tego przedmiotu trochę własnej inwencji.

Hot stamping pomaga uzyskać piękny efekt

hot stamping - WarszawaChciałem zrobić swojej dziewczynie niespodziankę, więc kupiłem jej portfel ze znanego domu mody. Produkty tej firmy są bardzo drogie, ale moja dziewczyna od dłuższego czasu marzyła o tym by mieć portfel bądź szal z tej firmy. Portfel, który kupiłem był bardzo stylowy, jednak chciałem by portfel ten był wyjątkowy. Dlatego też postanowiłem dodać na wierzchu portfela nadruk z jej imieniem i małym serduszkiem w kolorze złotym, ponieważ moja dziewczyna uwielbia złoto. Dowiedziałem się od przyjaciela, że tłoczenia na skórze metodą hot stamping wyglądają niesamowicie i złote wzory wyglądają dzięki nim bardzo elegancko, a oprócz tego można osiągnąć przy użyciu tej metody wypukły efekt nadruku. Musiałem znaleźć więc firmę, która stosuje hot stamping – Warszawa jest duża, ale znalezienie firmy, która wykona nadruk tego typu na pojedynczej sztuce portfela i nie zarządza za to fortuny nie było najłatwiejsze. Ale uparłem się, więc w końcu udało mi się znaleźć odpowiednią firmę poligraficzną. 

Mogę szczerze powiedzieć, że moja dziewczyna jest zachwycona prezentem, który jej sprawiłem. Nie spodziewała się, że kupię jej coś tak drogiego. Napis wykonany metodą tłoczenia na gorąco bardzo jej się podoba. Powiedziała, że wygląda on bardzo stylowo i czyni jej portfel najpiękniejszą rzeczą na świecie. Bardzo się z tego powodu cieszę.