Bezigłowa mezoterapia najlepszym zabiegiem

Któregoś dnia koleżanki z sąsiedztwa siedząc na ławce opowiadały o tym, jak bardzo dbają o siebie, jakich kosmetyków używają i jak często chodzą do kosmetyczki. Ja w sumie u kosmetyczki to nie byłam już ze dwa lata i pomyślałam, że może w końcu byłoby czas coś zmienić. Powinnam dbać o siebie cały czas, a nie tylko od święta.

Zapisuję się na mezoterapię bezigłową

mezoterapia bezigłowa w ŁodziJak wpadnę na jakiś pomysł, to nigdy długo z wykonaniem nie czekam. Moim zabiegiem była mezoterapia bezigłowa w Łodzi, na którą zapisałam się zaraz po naszych rozmowach z koleżankami. Stwierdziłam, że muszę coś zrobić ze swoją twarzą, bo niedługo będę wyglądała jak własna matka. Czytałam, że mezoterapia jest idealnym zabiegiem odbudowującym skórę. Pozwala uzupełnić cerę w składniki odżywcze, które gdzieś tam po czasie zanikają, na co wpływają różne czynniki zewnętrzne, zła dieta i pielęgnacja. No i niestety również upływający czas. Specjalnie zapisałam się na zabieg bezigłowy, ponieważ będzie zupełnie bezbolesny. Nie chciałam odczuwać bólu zaraz na pierwszej wizycie od lat. Zawsze piszczałam od chociażby najmniejszego ukłucia. Wiem, że przesadzałam, ale dla urody powinnam wytrzymywać. Jednak to może następnym razem. Po mezoterapii moja skóra od razu zaczęła wyglądać jakoś inaczej, lepiej. Pozbyłam się naskórka, który zalegał już od nie wiadomo jakiego czasu. Skóra momentalnie się dotleniła i nabrała lepszego koloru. Nie wyglądała już na taką ziemistą i zmęczoną. Takie efekty właśnie chciałam uzyskać włącznie z nawilżeniem.

My kobiety, powinnyśmy myśleć o sobie. Często, gdy zajmujemy się domem, nie wpadamy na pomysł, aby zadbać również o siebie. A to błąd. Zawsze uda się zagospodarować chociażby troszkę czasu na jakiś zabieg, czy maseczkę, która poprawi wygląd naszej twarzy.