Nagroda dla pracowników – bombonierki reklamowe

Mój mąż prowadzi bardzo ciekawą firmę. Zajmuje się rekrutacją pracowników. Na rynku istnieje już bardzo długo i od czasu do czasu robi spotkania integracyjne, na których wyróżnia najlepszych pracowników w firmie. Ja, jako wspierająca żona zwykle pomagam mojemu małżonkowi.

Bombonierki reklamowe to świetny pomysł

bombonierki reklamoweW ubiegłym miesiącu odbyło się kolejne spotkanie integracyjne, dlatego tez miałam masę roboty. Musiałam przede wszystkim zamówić odpowiednia salę bankietową z cateringiem oraz zorganizować prezenty dla naszych handlowców. Wpadłam na pomysł, aby obdarować ich słodyczami. Miałam do wyboru różnego rodzaju bombonierki reklamowe oczywiście ze znakiem naszej firmy. W końcu nic nie szkodzi, aby marka była rozpoznawalna nie tylko na reklamówkach, długopisach czy notesach, ale i również na czekoladkach! Miałam do wyboru czekoladę mleczną, orzechową, białą, gorzką, deserową z nadzieniem lub bez. Wybrałam tradycyjne praliny z miksem nadzień, które okazały się być bardzo smaczne. Nasi pracownicy bardzo chętnie przyjęli te prezenty od naszej firmy. Niektórzy otworzyli pudełka zaraz po otrzymaniu, a inni w swoich domach. Od zaprzyjaźnionego handlowca dowiedziałam się, że czekoladki bardzo smakowały, ale ludzie następnym razem woleliby otrzymać pieniądze. Według mnie bombonierki reklamowe miały charakter symboliczny.

Najważniejsza była wspólna zabawa, która udała się wyśmienicie. Pracownicy i tak co miesiąc otrzymują od mojego męża solidną wypłatę z należytą premią. Nikomu nigdy się nie dogodzi. Na koniec dodam, że sama sobie zamówiłam kilka opakowań bombonierek, które zjadłam w tydzień.

Więcej: bombonierki reklamowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *