Rozrzutnik markowy, to dobry rozrzutnik

Dystrybucja rozmaitych maszyn rolniczych może nie wydawać się trudnym zajęciem, ale nic bardziej mylnego niż takie stwierdzenie. Taka praca jest zarówno wymagająca jak i ciężka, lecz potrafi wynagrodzić wszelkie trudy w nią włożone, zarówno finansami jak i satysfakcją.

Marka w rozrzucaniu obornika

markowe rozrzutniki do obornikaNa pomysł założenia przedsiębiorstwa, które jako cel miałoby sobie obrać sprowadzanie i dystrybucję produktów przemysłu maszynowego przeznaczonych do wykorzystania przez rolników do wykonywania prac polowych, przyszedł do mnie dość nagle. Z początku nie byłem zdecydowany, ale po dość intensywnych konsultacjach ze swoimi znajomymi doszedłem do wniosku, iż taki plan może okazać się całkiem dochodowym interesem, który może zapewnić mi płynność finansową i stabilność majątkową. Od czegoś zawsze trzeba zacząć i ze mną nie było inaczej, mój wybór padł na rozrzutniki do obornika, na które to wówczas było nie małe zapotrzebowanie i wielki popyt. Z początku nie przejmowałem się za bardzo jakością sprzętu, po prostu dostosowywałem cenę do standardu maszyny, ale z czasem przerzuciłem się wyłącznie na markowe rozrzutniki do obornika. Ta decyzja bardzo poprawiła wizerunek firmy i pozwoliła mi rozwinąć skrzydła na rynku. W swojej ofercie posiadam zarówno rozrzutniki o adapterze pionowym i poziomym, takie posiadające dwa wały jak i cztery. Sama ładowność też jest różna, zależy od preferencji klienta i jego możliwości finansowych. Najpopularniejszymi modelami są maszyny o ładowności czterech ton adapterach poziomych i tylko nieznacznie ustępują im ośmiotonowe rozrzutniki o poziomych czterowałowych adapterach. 

Od powstania pomysłu do prężnej firmy dystrybucyjnej nie jest wcale daleko, a jedynym potrzebnym do tego środkiem jest determinacja. W moim przypadku się to sprawdziło, a większość swojego sukcesu z pewnością zawdzięczam rozrzutnikom do obornika.