Prezent dla noworodka

Moja najlepsza koleżanka urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę. Gdy dziewczyny wróciły już do domu postanowiłam wpaść do nich na wizytę. Nie mogłam oczywiście wybrać się z pustymi rękoma. Musiałam kupić jakiś przydatny prezent. Nie lubię kupować niepraktycznych, zbędnych podarunków.

Znalazłam przepiękne ochraniacze minky do łóżeczek

bezpieczny ochraniacz do łóżeczka minkyZ uwagi na to, że większość potrzebnych rzeczy koleżanka kupiła już sobie sama musiałam się dobrze zastanowić aby nie zdublować jakiś rzeczy. Po przejrzeniu ofert wielu sklepów internetowych sama już nie wiedziałam co wybrać. Aż nagle natrafiłam na stronę gdzie młoda mama wykonywała ręcznie szyte akcesoria dla dzieci oraz przytulanki. Gdy przejrzałam proponowaną przez nią ofertę byłam zachwycona. Córeczce mojej koleżanki postanowiłam kupić bezpieczny ochraniacz do łóżeczka minky. Jest on do wyboru w fajnych kształtach i kolorach. Sama mogę zdecydować jaki ochraniacz zostanie mi uszyty. Do wyboru jest mnóstwo materiałów bawełnianych oraz minky. Postanowiłam zamówić ochraniacz składający się z trzech połączonych ze sobą chmurek (jedna, środkowa jest duża a dwie poboczne trochę mniejsze). Największa chmurka ma wyszyte oczka oraz uśmiech a na górze ma koronę. Przód wybrałam szary w białe groszki a tył wykonany z różowego materiału minky. Jest naprawdę przeuroczy. Dzięki niemu dziecko nie będzie się obijało główką o szczebelki a przy okazji będzie się mogło do niego przytulić. W późniejszym czasie można go przerobić na trzy osobne poduszki.

Do kompletu zamówiłam poduszkę w kształcie uroczej sówki oraz kostkę sensoryczną – obie wykonane z tych samych materiałów co ochraniacz. Złożone zamówienie się szyje a ja już nie mogę się doczekać efektu końcowego. Mam nadzieję, że przypadnie do gustu obdarowanej i, że chętnie będzie się do nowych pluszaków przytulała.