W Bydgoszczy powstaje nowy apartament

Mieszkam na dość dużym osiedlu praktycznie w centrum miasta. Mieszkam w nowym bloku, który został oddany do użytku zaledwie dwa lata temu. Ogólnie mogę powiedzieć, że wokół mnie stoją naprawdę bardzo ładne budynki i wiele jeszcze się buduje.

Budowa nowego apartamentu w Bydgoszczy

nowy apartament w BydgoszczyW sumie to praktycznie te wszystkie bloki są do siebie podobne oprócz jednego. Jeden naprawdę się wyróżnia. Jest zrobiony po prostu z dożo większym przepychem. Jest to po prostu apartamentowiec, w którym nie będzie już zwykłych mieszkań dwu czy trzypokojowych a będą naprawdę duże apartamenty o wysokim standardzie. Ten nowy apartament w Bydgoszczy ma zostać oddany już za parę miesięcy. W sumie podobno gdy była możliwa sprzedaż tych apartamentów to tego samego dnia wszystkie zostały wykupione. Zresztą podobno tak się dzieje gdy apartamenty oddaje akurat ten deweloper. Po prostu te apartamenty są podobno na naprawdę światowym poziomie i każdy w takim apartamencie chciałby mieszkać. Podobno takie apartamenty kupują najczęściej osoby prowadzące interesy i dlatego też mieszkanie w centrum miasta jest dla nich korzystne. Lub po prostu osoby, które pierwotnie chciały kupić sobie dom ale jednak ostatecznie zdecydowały się na apartament. Zresztą gdy patrzę się na ten budynek to wcale nie dziwię się, że ktoś chce tam mieszkać. Sama gdy bym tylko miała takie pieniądze bym się tam przeprowadziła. Tam powierzchnie tych apartamentów są tak duże jak kilka standardowych mieszkań. A do tego maja naprawdę duże i piękne tarasy, które można sobie zaaranżować jak się tylko chce.

Nie mogę się doczekać tego gdy budynek zostanie oddany użytkownikom. Jestem po prostu ciekawa tak zwyczajnie po ludzku swoich sąsiadów. Tylko nie wiem czy uda mi się ich zobaczyć bo tam wszystko jest chronione.