Pokaz fajerwerków na Sylwestra

Sylwester to mój ulubiony dzień w roku. Zawsze wtedy jest największa, najlepsza impreza, na której każdy świetnie się bawi. Można się wtedy wystroić, ładnie wyszykować i jest się gotowym na zakończenie starego roku.

Pokaz fajerwerków na Nowy Rok

http://www.pokazy-fajerwerki.plJednak najlepszą częścią imprezy są pokazy fajerwerków o północy. Wszyscy wtedy przerywają zabawę i wychodzą na dwór żeby oglądać niesamowite sztuczne ognie. Sama też nigdy się nie mogę ich doczekać. Tym razem szłam na Sylwestra do koleżanki z pracy. Kupiłam sobie wcześniej nową sukienkę i buty na wysokim obcasie. Pasowały mi do mojej torebki. Nie musiałam iść do fryzjera, ale sama sobie nawinęłam włosy na wałki i wykonałam mocniejszy niż zazwyczaj makijaż. Już na wejściu widziałam, że dom Karoliny jest ładnie przygotowany na nadejście Nowego Roku. Było kolorowo, ale stylowo. Jedzenie było składkowe, to znaczy każdy coś przynosił. Ja przyniosłam ciasto czekoladowe z wiśniami, bo to moja specjalność. Mi najbardziej smakowała zapiekanka z kurczakiem, którą przyniosła jedna z dziewczyn z działu handlowego. Muzyka była całkiem fajna, choć mało osób tańczyło. Liczyłam, że będzie trochę lepsza zabawa, bo lubię być na parkiecie. Inni woleli jednak rozmawiać i czekali na pokaz fajerwerków. Kiedy nadeszła północ to wszyscy wyszliśmy na podwórko Karoliny. Miała tak już przygotowane wszystkie sztuczne ognie, które czekały tylko na odpalenie. Zamówiła je ponoć od jakiejś dobrej firmy robiącej profesjonalne pokazy.

Sztuczne ognie prezentowały się rewelacyjnie. Pokaz nie był długi, ale na pewno był efektowny. Wszystko było dobrze zorganizowane, fajerwerki były różnorodne i robiły wrażenie. Szkoda, że nie mogłam się natańczyć tak jak chciałam, ale ten pokaz sztucznych ogni na pewno mi to zrekompensował.

Więcej o fajerwerkach na http://www.pokazy-fajerwerki.pl